RAIN MUHENDİSLİK : 1993 yılından bugüne tüm dünya ve ülkemizin tanınmış ve kabul görmüş 1 numaralı markalarının distribütörlüğünü yaparak onlarca personeliyle satış öncesi ve sonrası çözümler üretmektedir.

Adını yüzyıla yakın süredir,gücün,bilimin ve ihtişamın sembolü olan Rainbow’dan alan RAIN MUHENDİSLİK; Teknoloji ve İnsan kaynaklarına odaklanmış yatırımları ve her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi ile yeni ekonomide değerli müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.

EKOLOJİ
ORTAKLIK
KONFOR
DENEYİM

Su yumuşatma sistemlerinde çözüm ortağımız Aquion Inc, 1943’ten bugüne ABD’nin 1 numarasıdır.

EKOLOJİ

Aquion inc su arıtma, dünyanın sınırlı su kaynaklarını korumak için üstüne düşen önemli görevin bilincinde ve bu nedenle de doğal kaynakların korunmasına olumlu katkı yapan ürünleri geliştirip satmaktan büyük bir gurur duyuyor. Tüm Aquion inc su arıtma ürünleri EarthSafe Teknoloji felsefemize uygun olarak geliştirilip imal ediliyor.

ORTAKLIK
Tüm ürünlerimizin dağıtımı, kendini işine adamış ve iyi eğitimli dağıtım ortaklarımızdan oluşan dünya çapındaki bir ağ üzerinden gerçekleşiyor. Uzun vadeli bir yaklaşımın başarısına yürekten inanıyor ve ortaklarımızla kurduğumuz bu ilişkilere değer verip, destekliyor ve geliştiriyoruz. En nihayetinde: onların işi, bizim işimiz!

KONFOR
Sağladıkları ekolojik ve ekonomik faydaların yanı sıra, ürünlerimiz ayrıca kullanıcının konforuna da katkı sağlıyor. İster bir su yumuşatıcısı, isterse de demir giderici filtre veya içme suyu arıtma sistemi olsun, ürünlerimizin tamamı kullanıcının yaşam standartlarını arttırmaya yönelik.

DENEYİM
Aquion inc su arıtma, su arıtma sektöründeki en eski firmalardan biri. 1947’den bu yana su yumuşatıcılarında kullanılan otomatik kontrol vanalarının tasarımı ve imalatının öncüsü olarak, şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz: Deneyimliyiz!

WE BRING WELLNESS

“Size sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz.”

Dünya hızla değişiyor. Bilgi hızla birikiyor, teknolojik yenilikler tüm bileşenlere asıl işlevlerinin ötesinde yeni işlevler yüklüyor. Daha düşük enerji tüketimi,güvenli kullanım,sürekli hizmet,daha uzun ömür ve dolayısı ile çevreye daha çok katkı…

RAIN bünyesinde bununan exclusive ürünlerle birlikte size sunduğumuz konfor ve sağlık ile hayatınızı kolaylaştırmayı ve yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Rain Mühendislik ürünleriyle olduğu gibi satış ve müşteri hizletleri sistemi ile de farkı binlerce kullanıcı referansı ile yakalamıştır.

Lütfen ilginizi çeken ürünler hakkında, toplu projelendirmeler ve satışlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak,fiyatlarını ve ödeme koşullarını öğrenmek için şirketimizden randevu talep ediniz.Toplam kalite ve koşulsuz müşteri mutluluğu bütün ürünlerimizde bulunmaktadır.

Sizin için Buradayız!

Bize Ulaşın

MERKEZ

Akpınar Mh. Hamitler Cad. Yeni Mudanya Yolu 7. Km Çınar İş Merkezi No:2 16040 Osmangazi/Bursa

+90 850 221 2 444

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma

09:00 – 18:00

Cumartesi

09:00 – 15:00

Pazar – Kapalı