Müşteri Görüşleri

Sizin Fikirleriniz

Sevgili Rainwater ailesi, güzel ve ciddi çalışmanızın karşılığını her zaman almanızı diliyoruz. Sizleri en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Verdiğiniz hizmet ve su kalitesinden çok memnunuz, teşekkürler.

Ali Osman Doğdu

Tan Eğitim Kurumları - Genel Müdür Yardımcısı

2500 kişilik kampüslerimizde, Rainwater ekibinin; kaliteli ve güvenilir hizmetini tecrübe ettik. Öğrencilerimize içimiz çok rahat olarak Rainwater’ı sunduk. Herşey için teşekkürler. Satış sonrası müthiş servis hizmeti ile de huzurlu bir çözüm ortağı kazanmış oldu.

Oğuzhan ŞAHİNKAYA

Şahinkaya Okulları - Kurucu

Ekibinizin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda Rainwater’ı okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizden çok memnunuz.

Eser SEZGİN

Öncü Okulları - Yönetici

Okulumuzda Rainwater Su arıtma cihazları kullanmaktayız. Firmanın vermiş olduğu sözleri gerçekleştirmesi ve servis desteğinden çok memnun kaldık. Ayrıca servis personelinin sabırana ve çalışma disiplinine çok hayran kaldık. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Cumhur AŞIK

Çakır Eğitim Kurumları - Müdür Yardımcısı

Rainwater su arıtma sistemlerini uzun zamandır hastanemizde kullanmaktayız. Kendim, çalışanlarımız ve misafirlerimiz suyun kalitesi ve tadından oldukça memnun kaldık, çok olumlu geri dönüşler aldık. Tüm Rainwater çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Cihat YENİGÜN

Dörtçelik Çocuk Hastanesi - İdari ve Mali İşler Müdürü

Sizin için Buradayız!

Bize Ulaşın

MERKEZ

Akpınar Mh. Hamitler Cad. Yeni Mudanya Yolu 7. Km Çınar İş Merkezi No:2 16040 Osmangazi/Bursa

+90 850 221 2 444

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma

09:00 – 18:00

Cumartesi

09:00 – 15:00

Pazar – Kapalı