Rain Blog

Rain

Kapsamlı Garantinin Adı: Rainwater

Rain

Su Arıtma Cihazı Hakkında Uzmanlar Ne Diyor

Rain

Damacana Sulardaki Tehlike!

Rain

Suyun Hayatımızdaki Önemi

Kapsamlı Garantinin Adı: Rainwater

Su arıtma cihazı, aile sağlığı ve sağlıklı yaşam için paha biçilemeyen kısa vadeli ve uzun vadeli bir yatırımdır. Şüphesiz ki sağlıklı su, genel olarak sağlık ve kaliteli yaşam için temel oluşturmaktadır. Sonuçta, vücudumuz % 70’den fazla sudan oluşmaktadır.Kapsamlı garantinin adı Rainwater, sunduğu her su filtresine veya filtreleme sistemine giren yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik nedeniyle, su filtrasyon ürünlerinin tamamında endüstri lideri ve % 100 memnuniyeti garanti etmektedir.

Damacana Sulardaki Tehlike!

Evimizde, işyerimizde, çocuklarımızın okullarında daha doğrusu hayatımızın her alanında içme suyu olarak damacana suya ya da pet şişe suya maruz kalırız. İnsan yaşamında su ne kadar önemli iken bizler ise, damacana sulardaki tehlikeler ile hayat kalitemizi düşürüp sağlığımızı derinden etkiliyoruz.Kullanılan damacana suların içindeki bakteriler, damacanaların dolum esnasındaki koşullar ile oluşan tehlikeler sağlığımızı olumsuz etkilerken bir yandan çabuk biten damacana suların maddi durumumuzu etkilemesi cabasıdır.

Suyun Hayatımızdaki Önemi

“Su”, insan vücudunun üçte ikisini oluşturur ve insan su olmadan sadece birkaç gün yaşayabilir. Yaklaşık olarak insan beyninin % 80’i, kanının % 82’si, akciğerlerinin % 90’ı sudur. Vücudumuzun su kaynağında sadece % 2’lik bir düşüş vücudumuzda dehidrasyona yol açabilmektedir. Bu sebeptendir ki su, insan vücudunun mekaniği için çok önemlidir. Bütün anatomi ve fizyolojimizi oluşturan tüm hücre ve organ fonksiyonları suya bağlıdır. Yani, su olmadan vücudumuz hayati fonksiyonlarını gerçekleştiremez.Suyun Hayatımızdaki Önemini Gösteren 6 Sebep